
Dzięki sprzyjającej pogodzie oraz z zachowaniem procedur związanych z Covid-19, w ubiegłym tygodniu w ośrodku, odbyło się corocznie obchodzone „Święto pieczonego ziemniaka”. W spotkaniu integracyjnym wzięli udział wszyscy, obecni w tym dniu uczestnicy. Oczywiście najważniejszym punktem imprezy było pieczenie ziemniaków w ognisku.Czytaj dalej: „Święto pieczonego ziemniaka”