
W poniedziałkowe przedpołudnie 20 kwietnia w ośrodku odbyły się warsztaty twórcze pt. „Z natury kreatywni”, w których udział wzięli nasi uczestnicy ŚDS Krosno oraz Zagórz..🪡🧵 Spotkanie było okazją do rozwijania wyobraźni i zdolności manualnych, a także do wspólnej, inspirującej pracy.😍
Podczas zajęć powstały niezwykłe stroje wykonane z materiałów z recyklingu.🧻📦 Uczestnicy mieli możliwość nauczenia się podstaw projektowania oraz samodzielnego tworzenia ubrań według własnych pomysłów😁.

Kreatywność i zaangażowanie zaowocowały powstaniem oryginalnych i barwnych kreacji.👗🥻👒

Zwieńczeniem warsztatów był pokaz mody, podczas którego modelki i projektanci zaprezentowali swoje dzieła.💃 Publiczność z entuzjazmem przyjęła wszystkie projekty, nagradzając twórców gromkimi brawami👏👏. To wydarzenie pokazało, jak wiele można stworzyć dzięki wyobraźni i współpracy.❤