
5 maja obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
– wyjątkową okazję, by podkreślić wartość szacunku, akceptacji i równości wobec każdego człowieka. To czas refleksji, ale także radości i wspólnego świętowania.

Z tej okazji w ośrodku zorganizowano spotkanie na świeżym powietrzu. W ogrodzie odbyły się różnorodne zabawy integracyjne, które sprzyjały budowaniu relacji, uśmiechowi i dobrej atmosferze.


Nie zabrakło także wspólnego ogniska, przy którym uczestnicy smażyli kiełbaski, ciesząc się chwilą i swoim towarzystwem.
