5 maja obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną🧡🧡 – wyjątkową okazję, by podkreślić wartość szacunku, akceptacji i równości wobec każdego człowieka. To czas refleksji, ale także radości i wspólnego świętowania.🥰🧡

Z tej okazji w ośrodku zorganizowano spotkanie na świeżym powietrzu. W ogrodzie odbyły się różnorodne zabawy integracyjne, które sprzyjały budowaniu relacji, uśmiechowi i dobrej atmosferze.😍🫶
 
 
Nie zabrakło także wspólnego ogniska, przy którym uczestnicy smażyli kiełbaski, ciesząc się chwilą i swoim towarzystwem.🔥
 
 
Dzisiejszy dzień pokazał, jak ważne są wspólnota, życzliwość i wzajemne wsparcie. Takie inicjatywy przypominają nam, że każdy zasługuje na szacunek, zrozumienie i możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym.🧡🧡
Przejdź do treści