W niedzielę 17 maja grupa uczestników wraz z uczestnikami ŚDS Blizne oraz ŚDS Zagórz rozpoczęła tygodniowy wyjazd edukacyjno-zdrowotny do nadmorskiej miejscowości Jantar🏖️🧳🚄. Pobyt potrwa do soboty 23 maja i realizowany jest w ramach projektu „Ku Samodzielności”.😁

Celem wyjazdu jest nie tylko odpoczynek i regeneracja sił, ale przede wszystkim wspieranie uczestników w budowaniu samodzielności, aktywizacji społecznej oraz poprawie kondycji zdrowotnej i psychicznej.😍
 
 
Dzięki projektowi uczestnicy mają możliwość rozwijania samodzielności, doskonalenia zachowań społecznych oraz przygotowywania się do bardziej niezależnego funkcjonowania w codziennym życiu. Wspólny pobyt sprzyja integracji społecznej, budowaniu relacji i wzajemnemu wsparciu, a także aktywizacji psychologicznej i społecznej.😀
 
 
W trakcie tygodniowego pobytu wycieczkowicze wezmą udział w licznych aktywnościach i warsztatach tematycznych💪. W programie przewidziano również podróż do Krynicy Morskiej❤🚌.
Wyjazd jest doskonałą okazją do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania umiejętności społecznych oraz wzmacniania zdrowia i kondycji uczestników.
Przejdź do treści