Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sdskrosno/domains/sdskrosno.pl/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106 Zajęcia gimnastyczne w ośrodku – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie

Uczestnicy ŚDS zdają sobie sprawę z tego, jak ważny dla zdrowia jest ruch i utrzymanie prawidłowej sprawności fizycznej, dlatego bardzo chętnie biorą udział w różnego rodzaju zajęciach sportowych, odbywających się w ośrodku.

Dzięki bardzo dobrze wyposażonej Pracowni Terapii Ruchem podopieczni mają możliwość wzmacniania ogólnej sprawności psychofizycznej, poprawę koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz zdolności motorycznych.

W czasie zajęć odbywa się gimnastyka poranna, indywidualne ćwiczenia korekcyjne oraz ogólnorozwojowe, przy wykorzystaniu posiadanego sprzętu.

Dla osób, które potrzebują relaksu i odprężenia ośrodek zapewnia również taką formę zajęć. Można korzystać z fotela masującego oraz z zajęć wyciszających i relaksujących, które pozwalają na rozluźnienie mięśni i odprężenie organizmu.

 

Skip to content