Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sdskrosno/domains/sdskrosno.pl/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106 I Przegląd Recytatorski Jednego Poety – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie

W minionym tygodniu w środę, 07.07.2021r., odbył się I Przegląd Recytatorski Jednego Poety. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy zapoznali się z biografią Juliana Tuwima i jego największymi utworami, a na konkursie zaprezentowali publiczności wybrane wiersze z jego twórczości.Przegląd rozpoczął się przedstawieniem krótkiego życiorysu poety, po którym podopieczni przedstawili zgromadzonym własne interpretacje takich utworów jak: “Lokomotywa”, “Ptasie plotki”, “Murzynek Bambo”, “Okulary”, “Słoń Trąbalski” itp.

Dzięki połączeniu telefonicznemu z uczestniczką Ewą, która objęta jest alternatywnymi metodami zdalnego prowadzenia zajęć, podopieczna miała okazję w przeglądzie i zaprezentować na nim wiersz “Rzeczka”.

Po zakończeniu wszystkich prezentacji uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za wzięcie udziału w przeglądzie.

Następnie zjedli pyszną kiełbasę z grilla, którą popili pysznym kompotem.

Skip to content