Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sdskrosno/domains/sdskrosno.pl/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106 Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie

W piątek 16 czerwca, na ogrodzie przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Krośnie odbyła się Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy.W tegorocznych zawodach wzięli udział przedstawiciele z 3 zaprzyjaźnionych ośrodków: ŚDS z Bliznego, ŚDS z Zagórza oraz organizatorzy – ŚDS z Krosna.

Uroczystego otwarcia Spartakiady dokonał Dyrektor ŚDS z Krosna – Pani Małgorzata Urbańska. Następnie odśpiewano hymn i przystąpiono do rywalizacji w poszczególnych kategoriach.

Każdą z drużyn reprezentowało sześciu uczestników, którzy pod czujnym okiem sędziów wzięli udział w następujących konkurencjach: rzut woreczkami do celu, „Ringo”- rzuty obręczami na drewniane kołki, Bieg Spartan z przeszkodami, rzuty piłką do mini kosza, przeciąganie liny, quiz sportowy.

Zdrowa, sportowa rywalizacja sprawiła podopiecznym ogromną satysfakcję, a doping publiczności zagrzewał ich do efektywniejszego wykonywania sportowych zadań.

Podczas Spartakiady nie zabrakło orzeźwiających lodów i słodkości, a także pysznej kiełbasy z grilla.

Na zakończenie zawodów każda placówka otrzymała upominki, a biorący udział w rozgrywkach uczestnicy indywidualne nagrody i dyplomy.

Skip to content