
We wtorek, 26 marca br. społeczność ośrodkowa wzięła udział w uroczystym „Śniadaniu Wielkanocnym”.

We wtorek, 26 marca br. społeczność ośrodkowa wzięła udział w uroczystym „Śniadaniu Wielkanocnym”.

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Wspólne obchody tego dnia na stałe wpisały się w kalendarzu uroczystości obchodzonych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krośnie. Czytaj dalej: Witamy Wiosnę

W czwartek 21 marca, przedstawiciele ŚDS wzięli udział w organizowanej cyklicznie przez Środowiskowy Dom Samopomocy z Bliznego, Integracyjnej Drodze Krzyżowej Środowiskowych Domów Samopomocy z terenu podkarpacia – „Twoją drogą kroczyć chcę”.

Ostatnio uczestnikom bardzo spodobał się film „Powołany”, dlatego we wtorek 19.03 br, społeczność ośrodkowa wybrała się do Kina Helios w Krośnie na jego 2 część.




Czwartkowe przedpołudnie, 22 lutego, uczestnicy spędzili w Kinie Helios w Krośnie.

W poniedziałek, 19 lutego w ŚDS po raz kolejny odwiedzili artyści z krakowskiego teatru „JafiArt”, którzy przeprowadzili warsztaty teatralne pt.:” Wstęp do etiud”.