
Wtorkowe, choć deszczowe przedpołudnie uczestnicy spędzili w niezwykle interesujący sposób, biorąc udział w lekcji przyrodniczej w Centrum Ekologicznym przy biurze Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.🌳 Podczas zajęć poznali tajniki lasu, jego mieszkańców🦔🦨🐗 oraz roślinność☘️🪵, tworzące ten niezwykły ekosystem.🐾