
We wtorek, 27 stycznia uczestnicy wraz z opiekunami wybrali się wspólnie z uczestnikami ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Bliznem do Pstrągowej na kulig.





„Oto dziś narodziła się Miłość
w nędznej szopie narodził się Pan.
Oto dziś narodziła się Miłość
chodźmy razem podążajmy tam!”👼❤
W czwartek 18 grudnia w ośrodku odbyło się wyjątkowe spotkanie wigilijne, które zgromadziło społeczność oraz pracowników.🎄To coroczne wydarzenie jest okazją do wspólnego świętowania oraz do podtrzymania tradycji i budowania serdecznych relacji.🥰😃
Czytaj dalej: „Oto dziś narodziła się miłość” – Spotkanie Wigilijne




