„Oto dziś narodziła się Miłość
w nędznej szopie narodził się Pan.
Oto dziś narodziła się Miłość
chodźmy razem podążajmy tam!”👼

W czwartek 18 grudnia w ośrodku odbyło się wyjątkowe spotkanie wigilijne, które zgromadziło społeczność oraz pracowników.🎄To coroczne wydarzenie jest okazją do wspólnego świętowania oraz do podtrzymania tradycji i budowania serdecznych relacji.🥰😃

Czytaj dalej: „Oto dziś narodziła się miłość” – Spotkanie Wigilijne

 
W środę 5 listopada grupa uczestników  Domu wraz z opiekunami wzięła udział we wspólnym spotkaniu na bieszczadzkiej ziemi pod nazwą „FANTO-HOLICA” w Ustrzykach Dolnych🚌. W wydarzeniu uczestniczyło pięć ośrodków z Polski i Słowacji, co podkreśliło międzynarodowy charakter tego spotkania.🇲🇹🇸🇰
Przejdź do treści