Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sdskrosno/domains/sdskrosno.pl/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106 Wigilia inna niż wszystkie… – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie
 
Wigilia to szczególny dzień dla wszystkich ludzi. Czas spokoju, jedności i pojednania. Wspólna uroczystość integruje uczestników oraz osoby w nim pracujące. Co roku w ośrodku organizowane jest spotkanie wigilijne, na które zaprasza się znakomitych gości.
 

W tym roku wigilia wyglądała zupełnie inaczej niż dotychczas, ponieważ w związku z pandemią koronawirusa, nie można świętować wspólnie. Tegoroczne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń przybrało inną, jeszcze bardziej wyjątkową formę. 😍🎀
 
 
W każdej sali, na odświętnie przygotowanych stołach znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne, 🍲 a dookoła błyszczały świąteczne dekoracje. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości, wzbogacona została śpiewem kolęd, recytacją wierszy, które są nieodłącznym elementem wigilijnych spotkań.
 
 
Dzięki tym akcentom wszyscy poczuli klimat nadchodzących, najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Skip to content