Warning: The magic method Download_Attachments::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/sdskrosno/domains/sdskrosno.pl/public_html/wp-content/plugins/download-attachments/download-attachments.php on line 106 Udział w “challenguniebieskiemotyle2021” – Środowiskowy Dom Samopomocy w Krośnie
 
Dzięki nominacji Środowiskowego Domu Samopomocy w Bliznem, w piątek, 23.04.br Środowiskowy Dom Samopomocy przystąpił do akcji na rzecz osób z autyzmem w ramach #challengeniebieskiemotyle2021. CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM. 🧚♂🧚♂💙

Challenge zainicjował Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Aby przekazać niebieską iskierkę przyjaźni wystarczyło:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. 
🙂💙
 
 

Uczestnicy ŚDS przy pomocy opiekunów wykonali tematyczne prace, tym samym wzięli udział w challengu i nominowali kolejne placówki:

🦋 PSONI Koło w Haczowie, WTZ
🦋 Przedszkole Samorządowe w Haczowie
🦋 Dom Pomocy Społecznej nr1 w Krośnie

 

Skip to content